STACJONARNE

Warsztaty Sushi

WROCŁAW

Od 2012 roku organizujemy kursy sushi – indywidualne, grupowe i dla firm. Naucz się jak samodzielnie przygotowywać sushi, poznaj tajniki i sztuczki dzięki, którym bez problemu przygotujesz je w domu. Voucher na nasze warsztaty to świetny pomysł na prezent.

Sprawdź też warsztaty sushi online

ROZGRZANE PATELNIE, BUCHAJĄCA PARA, GORĄCE PIECE… ZAPOMNIJ.

Ostre noże, lepki ryż i zimna ryba.

Tyle od nas dostaniesz, nic tu samo się nie zrobi

Weź sprawy w swoje ręce i naucz się jak od podstaw przygotować te małe dzieła sztuki które pochłoniesz z ogromną satysfakcją. Zbierz grupę znajomych, a zorganizujemy dla Was indywidualny termin.

Spraw sobie prezent lub podaruj go bliskim.

PRAWDZIWIE

poznaj sushi

Przygotuj coś dobrego, naucz się czegoś nowego.

Na naszych kursach doświadczeni prowadzący (o sympatycznej aparycji) z miłą chęcią i w przyjemnej atmosferze pokazują krok po kroku jak przygotować sushi. Odpowiedzą na wszelkie pytania i chętnie podzielą się wiedzą. Celem takich warsztatów jest przekazanie wiedzy i praktyki pozwalającej na samodzielne przygotowanie sushi w domu oraz poznanie podstaw kuchni japońskiej.

Od lat współpracujemy również z firmami organizując wydarzenia dla ich zespołów.

Możesz również zakupić voucher podarunkowy i obdarować nim kogo tylko zechcesz.

FAQ

pytania i
odpowiedzi

Czym są nasze Warsztaty Sushi?

To podstawy tajników sushi. Interaktywna, rozrywkowa forma nauki i spędzenia czasu, gdzie nie musisz wiedzieć niczego na temat kuchni japońskiej.

Czy kurs sushi odbywa się we Wrocławiu?

Tak, nasz kurs sushi ma miejsce we Wrocławiu w naszej japońskiej restauracji. Organizujemy również naukę sushi, cateringi i live cooking po za naszymi restauracjami. Dowiedz się więcej o cateringu sushi.

Ile trwa nauka sushi?

Nasz kurs sushi trwa ok. 2-3 godzin. Nauka robienia sushi jest „podana” w przyjaznej atmosferze i bardzo nieformalnie, dlatego czas mija niezwykle szybko.

Jak przebiegają warsztaty?

Przy wspólnym stole, każdy ma swoje stanowisko wyposażone w rękawiczki, deski, noże, ściereczki i wszystko co potrzebne. Prowadzący zaczyna zapoznając uczestników z produktami, pokazuje na co zwracać uwagę, aby wybrać te najlepsze i najświeższe. Zaprezentują swoje umiejętności oraz opowiedzą o różnych rodzajach sushi, które przygotują wraz z uczestnikami na warsztatach.

Czego się dowiem i nauczę?

Dokładnie tego, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne sushi w domu. Przede wszystkim jak prawidłowo przygotować ryż i jaki dokładnie wybrać. Jak „kręcić rolki”, krok po kroku nauczysz się jak tworzyć większość rodzajów sushi.

Ile osób bierze udział w warsztatach?

Zajęcia otwarte to grupy do 9 os. Realizujemy również warsztaty dla firm na kilkadziesiąt czy kilkaset osób oraz grup prywatnych.

Czy szkolenia są dla profesjonalistów, osób doświadczonych?

Nie, nasze szkolenia sushi to forma fajnego spędzenia czasu, a nie kursów dla profesjonalistów

Co mam ze sobą zabrać?

Koniecznie dobry humor! To podstawa, całą resztę zapewniamy my! Japońskie noże, zapaski, ściereczki, miseczki, pałeczki, deseczki, napoje i produkty oraz jednego sushi mastera zapewniamy my.

Na koniec warsztatów czeka Was wspólna uczta z własnoręcznie przygotowanego sushi, możecie też je zabrać do domu. 

Czy mogę zarezerwować prywatne warsztaty?

Jasna sprawa, dla indywidualnych warsztatów i cateringów oraz live cooking skorzystaj z formularza.

Czy będzie można zabrać przygotowane sushi ze sobą?

Wszystkie własnoręcznie zrobione dzieła sztuki można spakować (zapewniamy opakowania) i zabrać do domu

INTEGRACJA ZESPOŁU

Warsztaty dla Firm

Motywuj, wynagradzaj i integruj swój zespół.

Poza za cateringiem sushi doskonałym sposobem na integrację i nagrodzenie Twojego zespołu są nasze warsztaty. Zaufaj nam, współpracowaliśmy już z dziesiątkami korporacjami, organizując kilkaset warsztatów i szkoląc tysiące fantastycznych osób. To nie przechwałki

Możesz również wykupić pakiet voucherów na warsztaty sushi oraz kart podarunkowych do wykorzystania w naszych restauracjach.