NIE TYLKO NA LUNCH

program zniżkowy dla firm

Zamów sushi do pracy, wpadnij na lunch, odbierz osobiście lub zamów do domu. Teraz nasze sushi w wyjątkowej ofercie. Program zniżkowy przeznaczony zwłaszcza dla pracowników biurowych, firm i korporacji na terenie Wrocławia.

BENEFITY

sprawdź co zyskasz

Program zniżkowy działa na terenie Wrocławia i dedykowany jest zwłaszcza pracownikom biurowym.

Zależnie od indywidualnych ustaleń dla Twojej firmy otrzymujesz zniżkę zarówno na zamówienia w dostawie, odbiory osobiste jak i wizyty w naszych restauracjach. Od czasu do czasu otrzymasz od nas również vouchery lub inne prezenty.

Świętuj z nami urodziny. Rejestrując się w naszym programie lojalnościowym podaj swoją datę urodzin, a otrzymasz od nas urodzinowy prezent lub specjalny kredyt.

Nagradzamy regularność. Za każde zamówienie złożone online lub wizytę w restauracji otrzymujesz punkty zniżkowe lub kredyt, który możesz wykorzystać kolejnym razem.

Jeśli zdecydujesz się na dostawę nasz kurier przywiezie Ci sushi bezpośrednio do recepcji firmy lub Twojego domu. Koszt dostawy zależny jest od wartości zamówienia i strefy.

FORMULARZ

dołącz do guodzilli

Możliwe, że Twoja firma należy już do naszego programu zniżkowego. Sprawdź informacje w intranecie lub zapytaj os. odpowiedzialnej za programy socjalne lub HR w Twojej firmie.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zgłosić firmę, w której pracujesz do naszego programu zniżkowego.

Jeśli uda nam się podjąć współpracę z Twoją firmą, będziemy wiedzieli komu wysłać mały podarunek.
Jeśli mamy się kontaktować w tej sprawie z inną osobą niż z Tobą podaj odpowiedni email.

MASZ PYTANIA?

napisz do nas

Ktoś całkiem rozgarnięty, zapewne całkiem szybko postara się odpowiedzieć Ci na wszelkie Twoje pytania.

HEJ, TO NIE WSZYSTKO…

sprawdź coś jeszcze

Jeśli planujesz imprezę firmową lub większe spotkanie, a może przerwę lunchową podczas konferencji – polecamy nasz catering sushi. Ofertę przygotujemy zgodnie z Twoją indywidualną potrzebą. Od 2011r. dostarczamy catering sushi na wydarzenia od kilkunastu do kilku tysięcy osób. Na takie wydarzenie możemy również zapewnić live cooking, czyli kucharza sushi, który na oczach gości będzie przygotowywał sushi.

Proponujemy również warsztaty sushi jako formę integracji czy nagradzania zespołów lub jako element większego wydarzenia. Nasi goście chętnie uczestniczą w kursie nauki sushi, który przebiega w bardzo przyjaznej i nieformalnej atmosferze przez bardzo doświadczonych prowadzących.