WROCŁAW

dostawa sushi

codziennie:  12:00 – 22:00

Zamów pyszne sushi na wynos i dowóz pod same drzwi. Sushi dostawa nie tylko na telefon. Złóż swoje zamówienie online i zbieraj punkty zniżkowe. Zawsze możesz odebrać nasz superfood z jednej z naszych restauracji. Autorskie sushi z dowozem od 2011r.

GDZIE DOWOZIMY

strefy dostawy sushi

Sprawdź czy dostarczamy sushi pod Twój adres oraz jaki jest przewidywalny koszt dostawy. W naszym obszarze dostawy znajduje się większość Wrocławskich adresów. Pamiętaj, że jeśli Twoja ulica jest nieco za daleko od naszych restauracji, zawsze możesz osobiście odebrać od nas dania na wynos.

MENU & PROMOCJE

menu sushi w dostawie

Zestawy, futomaki, uramaki, nigiri. Menu jakie stworzyliśmy i oferujemy w opcji dostawy jest nieco inne od tego, które możesz znaleźć w naszych restauracjach. To wszystko po to, aby doświadczenie naszego superfood było równie smaczne jak w naszych miejscach. Zarejestruj się i zamów online, zapłać przelewem elektronicznym lub przy odbiorze, zbieraj punkty zniżkowe i wymieniaj je na darmowe sushi. To wszystko dla Twojej wygody. Zapraszamy.

Czy dowóz sushi jest możliwy pod mój adres?

Nasza strefa sushi w dostawie jest całkiem spora, w łatwy sposób możesz sprawdzić czy Twój adres domowy lub biuro znajduje się w jej obrębie. Kliknij, aby sprawdzić strefę dostawy.

Nasza dostawa sushi obejmuje Wrocław, ale nie niestety nie cały. Są obszary, do których nie jesteśmy obecnie w stanie dostarczyć sushi. W takich przypadkach zachęcamy do odbioru osobistego.

Ile czasu zwykle trwa dostawa?

Dokładamy wszelkich starań, aby realizować je w możliwie najkrótszym możliwym czasie. Wszystkie zestawy sushi są przygotowywane na chwilę przed pobraniem ich przez naszych kierowców, aby zapewnić jak najlepszą świeżość.

Średni czas od zamówienia do dostawy wynosi ok. 90 minut, a zamówienia na odbiór osobisty około 20-30 minut. Czas dostawy zamówień w piątek i sobotę oraz w godzinach szczytu mogą być nieco wydłużone.

Czy mogę odebrać zamówienie na wynos osobiście?

Jasne, nawet zachęcamy do takiej opcji. Zapraszamy do odbioru do naszych restauracji sushi. Przy odbiorze osobistym, można również zamówić pozycje niedostępne w dostawie z indywidualnych menu restauracji.

 

GODZINY PRACY

dostawa codziennie

12:00 – 22:00

ZAPISZ SIĘ

newsletter