Cześć!

Już od 10 lat niezmiennie utrwalamy nasze fundamenty oparte na kilku zasadach: serwować pyszne, szczere jedzenie z najlepszych składników, nie chodzić na skróty oraz wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych gości. Co dnia staramy się gościć każdego najlepiej jak tylko potrafimy (nawet gdy zdarzy nam się zapomnieć o dodatkowym sosie), a serce jakie dajemy powraca do nas z nawiązką. Dziękujemy, że towarzyszysz nam w tej podróży!

Jeśli masz chwilę czasu, zerknij na naszą historię, w której piszemy o początkach, Wrocławiu oraz drodze jaką Sushi Corner przebyło przez tą dekadę. Historia nie tylko dotycząca sushi, ale również o pierwszym ramenie, pierwszej kolacji omakasedegustacjach sake. Jest też kilka słów o spotkaniach z herbatą i podróżach, a przede wszystkim o tym, czym dla nas są nasze restauracje. Do zobaczenia 💚

Cześć!

Już od 10 lat niezmiennie utrwalamy nasze fundamenty oparte na kilku zasadach: serwować pyszne, szczere jedzenie z najlepszych składników, nie chodzić na skróty oraz wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych gości. Co dnia staramy się gościć każdego najlepiej jak tylko potrafimy (nawet gdy zdarzy nam się zapomnieć o dodatkowym sosie), a serce jakie dajemy powraca do nas z nawiązką. Dziękujemy, że towarzyszysz nam w tej podróży!

Jeśli masz chwilę czasu, zerknij na naszą historię, w której piszemy o początkach, Wrocławiu oraz drodze jaką Sushi Corner przebyło przez tą dekadę. Historia nie tylko dotycząca sushi, ale również o pierwszym ramenie, pierwszej kolacji omakasedegustacjach sake. Jest też kilka słów o spotkaniach z herbatą i podróżach, a przede wszystkim o tym, czym dla nas są nasze restauracje.


Do zobaczenia 💚

Krok #1

W najbliższych dniach i tygodniach przygotowaliśmy sporo fajnych promocji i wydarzeń, będziemy o wszystkim informować na naszym Facebook i i Instagramie, ale w pierwszej kolejności dowiesz się tego z naszego newslettera. Zachęcamy do zapisania się!

150x plakat A3

Rozdajemy 3 nowe wzory plakatów z grafikami naszej niezastąpionej ilustratorki Kamili. W sumie 150 szt. Która z grafik podoba się Wam najbardziej? Zrobimy głosowanie.

5x 100 zł + 14x zestaw sushi

Przez 7 tygodni od 19 kwietnia rozdajemy sushi na naszym instagramie oraz facebooku po 2x zestawy specjalne (w każdym tygodniu nowy) przygotowane przez naszych sushi masterów. Dodatkowo między 19-23 kwietnia w konkursie absurdalnym Radia Ram do wygrania 5 voucherów po 100 zł każdy.

1x zestaw japońskich noży

Zestaw 3 japońskich noży o wartości 800 zł idealny do domu. Składa się z noża szefa kuchni Gyuto 180mm, nakiri (noża do warzyw) oraz petty (małego nożyka). Rozlosujemy wśród subskrybentów newslettera na początku maja. Więcej noży znajdziecie na Kamimoto.

1000x gałek lodów

Przygotowaliśmy wraz KRASNOLÓD smak miesiąca dostępny przez cały kwiecień. A w nim: biała czekolada, yuzu i posypka z karmelizowanymi płatkami migdałów. Do zamówień oraz na naszych social media rozdajemy vouchery.

600x piwo Schops

Jedno z Waszych ulubionych piw od naszych przyjaciół z Browaru Stu Mostów. Niezwykle związane z Wrocławiem, tak jak i my. Limitowana seria 3 etykiet po 200 szt. każda. Do nabycia na miejscu w Sushi Corner oraz NABE od 20 kwietnia – do wyczerpania zapasu rzecz jasna.

10x fine art print

Po wynikach ankiety, którą udostępnimy na naszych social media wybierzemy 5 grafik, które Wam się najbardziej spodobały i wydrukujemy je u naszych przyjaciół we Wrocławskim CMC Photo. Druk wielkości A4 – więc idealne do oprawy, wydrukowana na papierze Ilford Washi Torinoko 110gsm (celowo o bibułkowej niemal gramaturze) sprawi, że grafiki będą jeszcze bardziej unikalne, niemal jak japońska 木版画 mokuhanga.

7x urodzinowa paczka

Paczka japońskich przekąsek oraz urodzinowe piwko, świetnie nada się na piątkowy wieczór. Do tego oczywiście urodzinowa koszulka i czapeczka, aby nie wypaść z modny.

organiczne koszulki i bluzy

Tutaj też poprosimy Was o pomoc w kwestii wybrania wzorów i grafik, które najlepiej nadadzą się na bluzy oraz koszulki. Producenta już wybraliśmy to belgijska firma Stanley/Stella, która wykorzystuje wyłącznie organiczną bawełnę oraz przyjazne środowisku techniki produkcji i druku. Merch będzie dostępny w konkursach oraz zakupie.

   

coś jeszcze?

Pandemia lekko pokrzyżowała nam plany wiosennego pikniku japońskiego, ale te plany chcemy jedynie odłożyć w czasie i zrealizować jeszcze w tym roku. Kiedy już będziemy mogli znów zobaczyć się w naszych restauracjach. Planujemy m.in.:

  • Kolacja omakase
  • Live cooking w Twoim domu
  • Urodzinowe warsztaty sushi
  • Wydarzenie specjalne: kolacja dla 4 os. w wyjątkowej scenerii